Pousada Camburi
| Wi-Fi WiFi | Parkeerplaats Valetparking | 24-uurs zorg 24-uursreceptie |
| Zwembad Verwarmd zwembad | Eigen strand Strandtoegang | Sportactiviteiten Duiken Snorkelen Visserij Kanoën Wandelen |
| Eten op locatie Restaurant Bar/ lounge | Vergaderfaciliteiten Zakencentrum | Kindvriendelijk Kindermenu |
Pousada Camburi hotel met 18 kamers is in de buurt van de strandwijk gesitueerd, binnen 10 minuten met de auto van het Strand van Baleia. Deze herberg op 4 km van het natuurlijke zwembad biedt uitzichten op de tuin en een een verwarmd zwembad.
Dit hotel in Camburi is gelegen vrij dicht bij Praia de Camburi. Pousada Camburi is op 20 minuten lopen van het centrum van Camburi gelegen.
De kamers zijn voorzien van airconditioning. Sommige ervan hebben een patio en een balkon voor het grootste comfort van de gasten. Ze zijn uitgerust met een bureau en een minibar. Een apart toilet en een douche, samen met comfortabele extra's zoals een haardroger en handdoeken, zijn ook aanwezig.
Mis het gratis buffet ontbijt niet tijdens uw verblijf in de accommodatie in Camburi. Pousada Camburi hotel heeft een à-la-carterestaurant, waar een scala aan Braziliaanse gerechten wordt geserveerd. Het restaurant Pura Vida Cambury ligt binnen 5 minuten wandelafstand.
- Locale bezienswaardigheiden
- Praia do Cambury600 m
- Praia da Baleia1,6 km
- Strand van Baleia2 km
- Centro de Biologia Marinha da Universidade de São Paulo2,6 km
- Praia de Camburi350 m
- Ecodynamic turismo de aventura900 m
- Eco Food Park1,3 km
- Escola De Surf Meio Da Baleia450 m
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Guarulhos142 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- 24-uursreceptie
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Beveiliging
- Bagageopslag
- Geldwisselkantoor
- Koffiebar
- Brandblussers
Horeca
- Restaurant
- Bar/ lounge
- Diner
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Verwarmd zwembad
- Buitenzwembad
- Strandtoegang
- Zonneterras
- Tuin
- Ontspannings-/ TV-kamer
- Duiken
- Snorkelen
- Kanoën
- Wandelen
- Visserij
Diensten
- Luchthavenshuttle (toeslag)
- Valetparking
- Roomservice
- Huishouding
- Wasserij
- Tours/Ticketservice
- Welkomstdrankje
- Zakencentrum
- Vergader-/Banketfaciliteiten
- Fax/Fotokopiëren
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Verwarming
- Mini bar
- Zithoek
- Patio
- Terras
- Tuinmeubelen
- Gratis toiletartikelen
- Flat-screen TV
- Kindermenu
- Parketvloer
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- 🌇
Hoe lang duurt het om vanaf Pousada Camburi hotel naar het stadscentrum te gaan?
Het kost een wandeling van 20 minuten om in het stadscentrum van Pousada Camburi hotel te komen. - ❓
Is er parkeergelegenheid bij Pousada Camburi hotel?
Ja, Pousada Camburi hotel biedt parkeerplaatsen gratis aan. - ❓
Is er een ontbijt inbegrepen bij ons verblijf in Pousada Camburi hotel?
Ja, een buffet ontbijt is inbegrepen in sommige tarieven bij Pousada Camburi hotel. Zorg ervoor dat u deze informatie bij deze woning bevestigt. - 🕗
Wat is de uitchecktijd in dit hotel in Camburi?
Klanten van dit hotel in Camburi moeten om 12:00 uitchecken. - 💵
Hoeveel kost het om een kamer te boeken in dit hotel in Camburi?
De gemiddelde prijs van een kamer in dit hotel in Camburi is $221. Neem voor meer specifieke informatie contact op met het hotelpersoneel. - ❓
Welke betaalmethoden zijn beschikbaar bij Pousada Camburi hotel?
Betaalmethoden beschikbaar in Pousada Camburi hotel:- Visa
- Mastercard
- American Express
- 🚪
Welke kamertypes zijn beschikbaar in Pousada Camburi hotel?
Pousada Camburi hotel biedt Double Kamer, Driepersoonskamer en Vierpersoonskamer om eruit te kiezen.